Gepubliceerd op 9 juni 2022

ANTENOR AUCTION, een passie voor schoonheid

Door Shana Devleschoudere
Deel op Delen op Linkedin

Dit nieuwe veilinghuis werd in 2020 opgericht door een jong en dynamisch team met een grote ervaring in de kunstwereld van meer dan 25 jaar. Met meer dan 10 verkopen sinds zijn oprichting en gespecialiseerd in particuliere collecties, een mix van modern en antiek, staat het team van ANTENOR AUCTION tot uw beschikking om u te helpen uw collecties te verrijken en om u een vertrouwelijke schatting te geven van uw kunstwerken, meubels, schilderijen en juwelen. Anténor presenteert in juni twee nieuwe grote verkopen: Antenor IV op 7 juni, met een mix van schilderijen, meubelen en kunstvoorwerpen van de 13e tot de 21e eeuw, en Jewels op 8 juni met een uitgelezen selectie juwelen en horloges.

Verkoop ANTENOR IV - 07.06.2022

  • Lot 166: ROBERT LONGO, Teahopo, 2001, Inkt en houtskool op perkament, Gesigneerd en gedateerd rechtsonder, getiteld linksonder, H: 15 x B: 35 cm

  • Lot 105: PAUL DUPRÉ-LAFON (1900-1971), Zeldzaam en groot modernistisch gebogen bureau, Mahoniehout, gepatineerd bordeaux leer, grijs/bruin gelakt metaal en verguld brons, Omstreeks 1950, H_75,5 cm B_190 cm D_90 cm, Herkomst: Particuliere collectie, Parijs

  • Lot 92: WALTER LEBLANC (1932-1986), Torsions PF522, Gemengde techniek, Gesigneerd en getiteld op achterzijde, H: 40 x B: 40 cm

  • Lot 75: EXCEPTIONEEL NEOCLASSIEKE TAFEL, toegeschreven aan Ferdinand Barbedienne (1810-1892) voor de gieterij en Ferdinand Levillain (1837-1905) voor het ontwerp, gepatineerd en verguld brons, kersenrood marmeren blad, Deze opmerkelijke tafel werd rond 1880 gemaakt

  • Lot 67: BUCCELLATI, Geciseleerd zilveren "Nautilus" centrepiece van zes schelpen en kleine schelpen rustend op mosselschelpen, 20e eeuws werk, Handtekening: Gianmaria Buccellati, Gemerkt: Italiaans 925, sterling, No. G3654, H: 14.5 x B: 36 x D: 28 cm, Gewicht: 2414 gr

JUWELEN Uitverkoop - 08.06.2022

  • Lot 60: LORENZ BAÜMER EMERALD RING, in 18K witgoud, bezet met een 6.7ct ovale smaragd (Zambia). Het lichaam van de ring eindigt in een werveling van kleine briljanten die onder de steen doorloopt. ALGT certificaat n°15540303: licht geolied, gegraveerde handtekening: Lorenz Baümer Paris, Frans waarmerk: adelaarskop, TD: 49 - Pb: 12,5 g

  • Lot 62: Een 18K witgouden half-set bestaande uit een collier en een paar oorbellen. Het halssnoer is bezet met 5 bloemen bezet met 5 robijnen rondom een briljant van +/- 0,25 ct, 4 peervormige robijnen en kleine diamantjes. De oorbellen worden bekroond door 3 peervormige robijnen verbonden door bladmotieven bezet met kleine briljanten tot een bloem bezet met 5 robijnen en een briljant van +/- 0,25ct. Hedendaags werk. Niet gemerkt, Afm: 15,5 cm (halsketting) L (BO): 5 cm - Gewicht: 46,8 g (halsketting) en 14,2 g (BO)

  • Lot 140: CHOPARD, Extreem zeldzaam platina "squellete" zakhorloge met 72 diamanten op de wijzerplaat (totaal gewicht: 2.30cts). Handmatig mechanisch uurwerk. Met zijn originele ketting. Gemaakt in april 1994 in 11 stukken. Afm: PT950, L.U.C. - Gewicht: 92 g